Taşıtlar

ToyToy’un dayanıklı, sürdürülebilir ve zamansız ahşap oyuncaklarının en ilgi çeken parçalarından oluşan ahşap oyuncak araç serisinde çocuğunuzun sevebileceği çeşit çeşit araç modeli bulabilirsiniz. Minik elleriyle kolaylıkla kavrayabilecekleri, farklı türde ve modelde oyuncak araçları içeren koleksiyonumuza garajınızda yer açın!

Denize hayran minikler için Ahşap Oyuncak Balıkçı Teknesi ve Ahşap Gemi, büyük iş makinelerini izlemeyi sevenler için Ahşap Oyuncak Kasalı Tır, Ahşap Araba Taşıyan Tır, Ahşap Odun Taşıyan Tır, Ahşap Traktör ve Ahşap Kepçe, macera ruhlu safari severler için Ahşap Jip, seyahat macerası için Ahşap Lokomotif ve Ahşap Otobüs, gökyüzüne doyamayanlara Ahşap Uçak ve Ahşap Demonte Helikopter ve ağaçkakanı andıran sesi ile gittiği her yere yanında götürmek isteyeceği Taktak Araba’dan oluşan geniş ahşap oyuncak araç koleksiyonumuzu inceleyebilirsiniz.

Kolay dönen tekerlekleri ile her yaştan çocuğun kullanabileceği, el-göz koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı, kaliteli ve sağlıklı ahşap malzemesi sayesinde yüksek performansıyla ToyToy ahşap oyuncak araç modelleri miniklerle buluşmaya hazır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR