Blog Başlık

 • Mart 01, 2021

  Etkinlik Kutuları

  İçeriğinde çok sayıda ve çeşitte ahşap oyuncağın ve malzemenin bulunduğu, çocuk gelişimine paralel, onların hem eğlenip hem de öğrenebilecekleri şekilde tasarlanmış oyuncak setlerine etkinlik kutusu denmektedir. İçeriğindeki farklı oyuncak seçenekleri ile aktivite kutuları çocukların zihinsel, bedensel ve duyusal becerilerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır. 

  Etkinlik kutuları ile çocuklar kendi başlarına ya da ebeveynleriyle birlikte aktivite yapma, oyun kurma, becerilerini geliştirme ve eğlenme imkanına sahip olurlar.


   

  etkinlik kutuları, etkinlik kutusu, aktivite kutusu
 • Aralık 13, 2020

  Çocukların fiziksel, duygusal, bilişsel gelişimine destek olan, hayal dünyalarını genişleten oyuncaklar, çocuğun yaşına göre oyuncak seçimi yapılmadığında çocuğa fayda sağlamamaktadır. 

  blog, oyuncak seçimi,
 • Aralık 13, 2020

  Toytoy ahşap oyuncakları sağlam ve dayanıklı oyuncaklardır. Bakteri barındırmayan, çocukların sağlığına zarar vermeyen, doğa dostu oyuncaklarımız doğal dokusu nedeniyle de çocuklar tarafından sevilmektedir. 

  blog, oyuncak seçimi, satış sonrası destek,
 • Aralık 12, 2020

  Waldorf Oyuncaklar

  Waldof eğitimi Rudolf Steiner tarafından 1919 da geliştirilmiş bir eğitim sistemidir. Bu eğitim sisteminde çocukların çok yönlü gelişmesi hedeflenir ve çocuk eğitimi bir bütün olarak değerlendirilir. Waldof eğitimde amaç çocuğun fiziksel, duygusal, zihinsel, ruhsal ve ahlaki açıdan dengeli bir biçimde gelişmesi, ve aynı zamanda çok yönlü gelişmesi hedeflenir.

  blog, oyuncak seçimi, waldorf,
 • Aralık 12, 2020

  Montessori eğitimi, İtalyan doktor pedagog Maria Montessori tarafından geliştirilen bir eğitim modelidir.  Bu eğitim modeli dünya üzerinde kabul görmüş ve 100 yıldan fazla zamandır uygulanmaktadır. Bu eğitim modeli her çocuğun farklı öğrenme hızına sahip olduğu, çocuğun ilgi alanları ve bireysel becerilerine uygun olarak şekillendiğini kabul eden özgür eğitim bilimidir. 

  blog, oyuncak seçimi, montessori
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR